PRZYNĘTY FEEDER | Wielkaryba

Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Seria
Waga
g g
Kolor
Filtruj

PRZYNĘTY FEEDER

Jakie przynęty feeder warto wybierać po to, by wędkowanie dawało dobre rezultaty? Przede wszystkim warto postawić na jakość. Chodzi tu także o kulki zanętowe, które powinny dość dobrze wabić określone gatunki ryb.

Feeder, czyli wymagająca i obiecująca metoda wędkarska

Feeder jest coraz bardziej popularną metodą wędkarstwa gruntowego. Co decyduje o tym, że jest coraz chętniej wybierana przez wędkarzy? Właśnie ten sposób łowienia ryb jest bardzo sprytny i nowoczesny, kusi perspektywą doskonałych osiągnięć wędkarskich.

Kluczowe są przynęty feederowe. Przypomnijmy: w tej metodzie gruntowy ciężarek zostaje zamieniony na obciążony podajnik na zanętę. Korzysta się również ze specjalistycznego wędziska, ale to kulki zanętowe lub sztuczna kukurydza mają kluczowe znaczenie, dlatego warto wybierać je z rozmysłem.

Przynęty feeder w wersji sztucznej

Jakie przynęty feeder warto mieć w swoim asortymencie? Przede wszystkim trzeba stawiać na takie wabiki, które swoimi właściwościami będą odpowiednio oddziaływać na konkretne gatunki ryb. Bardzo popularnym wyborem jest sztuczna kukurydza, która ma właściwości pływające. Co do zasady możesz je stosować jako pojedynczą przynętę unoszącą się ponad dnem lub jako dodatek do zanęt tonących. Warto zaopatrzyć się w różne wersje tej popularnej przynęty. Może ona występować w naturalnej barwie dla kukurydzy lub postaci różnokolorowej.

Przynęty method feeder

Jakie jeszcze przynęty method feeder powinien mieć przy sobie na łowisku każdy zwolennik tej metody? Łowienie z koszyczkiem zanętowym wymaga oczywiście tego, by w łowisku nęcić produktami doskonale wabiącymi ryby.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kulek zanętowych o rozmiarach 16 i 20 mm. To doskonałe przynęty method feeder wybierane z myślą o większych rybach. Są to produkty testowane przez długi czas po to, by odpowiednio ustalić ich konsystencję i aromat. W szczególności doskonale spisują się przy połowie karpi i amurów. Niektóre z nich są tworzone tak, aby pozwalały wabić do łowiska przede wszystkim dorodne okazy i unikać białorybu.

Co z aromatem? Nasze przynęty method feeder występują w bardzo wielu odmianach. Pakowane w solidne porcje po 3 kg mogą roztaczać w wodzie bardzo różne aromaty, w zależności od preferowanego gatunku ryb i tego, jakie doświadczenia ma wędkarz. Z naszej strony oferujemy produkty, które nie tylko mają aromat owoców, krabów lub różnych przypraw, ale też projektowane są do specjalnej pracy. Kulka zanętowa ma tak zachowywać się w środowisku, aby szybko uwalniała aromaty i dobrze spisywała się w danym łowisku. Proponujemy naszym klientom także produkty specjalistyczne, np. kulki zanętowe o szczególnie silnych substancjach zapachowych, które przeznaczone są do nęcenia w szczególnie zimnej wodzie. Odpowiednio dobrane substancje sprawiają, że nawet wabienie ryb w bardzo trudnych warunkach może przebiegać bardzo efektywnie.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Seria
Waga
g g
Kolor
Filtruj
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.