Filtruj według

Cena
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Waga
g g
Hamulec
Wolny bieg
Ilość łożysk
więcej... mniej
Pojemność szpuli
więcej... mniej
Przełożenie
więcej... mniej
Nawój
0, m 0, m
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj

KOŁOWROTKI WĘDKARSKIE

Kołowrotek to bardzo ważny element wyposażenia wędkarskiego, odpowiadający m.in. za odległość wyrzutu, a także komfort łowienia. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli kołowrotków, wyprodukowanych przez marki Dam, Daiwa, Mikado, Fox, Prologic, N´Zon, Cormoran, Okuma, Savage Gear, Penn i wiele wiele innych.

U nas każdy wędkarz znajdzie idealny kołowrotek!

W szerokiej ofercie sklepu z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Bez względu czy jesteś miłośnikiem łowienia na metodę, na spławik, na spinning, łowisz karpie, czy walczysz z olbrzymimi sumami. Możesz wybierać pośród bardzo lekkich kołowrotków przeznaczonych do łowienia ultralightem, po solidne kołowrotki do cięższego feedera. Bez względu na to co chcesz nawinąć na szpulę, w naszej ofercie znajdziesz produkty, które nawiną każdy metraż żyłki i plecionki. Jeżeli chcesz łowić z rzutu, w naszej ofercie znajdziesz również kołowrotki wyposażone w klipsy i dostosowane do łowienia metodą rzutową i nęcenia w punkt. Stosując kołowrotki wyposażone w klipsy tak naprawdę nie potrzebujesz łódki zanętowej. Dla wędkarzy, którzy lubią oddawać dalekie i celne rzuty posiadamy bogatą ofertę Big Pitów o specjalnie wyprofilowanej szpuli. 

Dokonując zakupu naszego asortymentu z pewnością nie będziesz zawiedziony i spełni on Twoje wymaganie w każdym aspekcie. Miłośnicy spinningu będą mogli skorzystać ze świetnych i ultralekkich propozycji między innymi od marki Daiwa. Używając naszych kołowrotków spinningowych poczujesz każdy ruch przynęty. Nawój szpuli pozwoli na oddawanie rzutów nawet najcięższymi przynętami. Wędkarze sumowi wśród naszej oferty mogą wybierać spośród kołowrotków, które wytrzymają największe nawet przeciążenia i są dostosowane do łowienia prawdziwych podwodnym potworów. Począwszy na jakości wykonania, użytych do produkcji materiałów, a na samych możliwościach danego sprzętu skończywszy. I nie ma znaczenia czy chodzi i ilość łożysk, przełożenie, nawój, rodzaj hamulca, pojemność szpuli. Nasze kołowrotki zawsze dają radę. 

Kołowrotki wędkarskie - jeden z najważniejszych elementów wędkarskiego wyposażenia

Kołowrotek to jeden z najważniejszych elementów wędkarskiego wyposażenia. Źle dobrany kołowrotek bardzo często może być powodem Twojej porażki nad wodą. Dlatego wybór odpowiedniego kołowrotka, dostosowanego do Twojej techniki wędkarskiej to sprawa kluczowa. W ofercie naszego sklepu posiadamy kołowrotki dedykowane do każdej techniki wędkarskiej. Dzięki temu nasi Klienci zawsze mają wybór.

Oprócz kołowrotków spławikowych, spinningowych, feederowych, karpiowych i sumowych, możesz poznać ofertę kołowrotków dostosowanych do łowienia na morzu. Kołowrotki feederowe z naszej oferty posiadają odpowiednią ilość łożysk na szpuli, oraz nawój, który pozwala na to, że każda ryba jest bez szans, bez względu na to, na jaką odległość odpłynie. Jeżeli chodzi o kołowrotki karpiowe znajdziesz u nas zarówno standardowe modele, jak i kołowrotki z wolnym biegiem. Oprócz tego szpule long cast pozwalają na oddawanie bardzo dalekich rzutów. Zarówno w kołowrotkach feederowych, jak i karpiowych dzięki zastosowanym klipsom możesz nęcić w punkt bez konieczności posiadania łódki zanętowej. Wystarczy tylko trochę wprawy. Takie rozwiązania powodują, że oferowane przez nas kołowrotki są bardzo uniwersalne i dostosowane do różnych technik wędkarskich. A to daje Ci nad wodą dużo więcej możliwości.

Wędkarze sumowi bez żadnych problemów będą w stanie wyholować olbrzymiego suma tak naprawdę nie martwiąc się ile waży. Odpowiednia konstrukcja kołowrotków sumowych daje możliwość wyholowania każdej ryby. Pojemność ich szpul pozawala na nawinięcie plecionki lub żyłki o każdej średnicy. Jako sklep „Wielka Ryba” doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości oferowanych w naszym sklepie modeli. Bierze się to z tego, że sami ich używamy podczas naszych wędkarskich wypraw. Efekty prawidłowej pracy kołowrotków możesz ocenić oglądając nasz kanał na youtube, gdzie wszystkie ryby złowione są właśnie dzięki nim. Kołowrotki z naszej oferty dla wędkarza oznaczają tylko jedno. Wysoka jakość i komfort łowienia. Bez względu na wszystko.

Filtruj według

Cena
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Waga
g g
Hamulec
Wolny bieg
Ilość łożysk
więcej... mniej
Pojemność szpuli
więcej... mniej
Przełożenie
więcej... mniej
Nawój
0, m 0, m
Rozmiar